دانلود آهنگ های جدید ، دانلود آلبوم جدید ، دانلود موزیک با لینک مستقیم

rahim-001

 

بیوگرافی رحیم شهریاری

 

رحیم شهریاری متولد 1349 در یکی از محلات تبریز به نام شنب غازان چشم به جهان هستی گشود. از همان دوران کودکی علاقه خود را با خواندن سرود های آذربایجانی نشان داد و همزمان با تحصیل در دانشگاه نزد استاد یوسف عظیم زاده، ساز قارمون را فرا گرفت و از اساتید جمهوری آذربایجان بهره فراوانی جست. از سال 1368 با ارکسترهای مختلف همچون سهند به سرپرستی رشید وطن دوست و هلال احمر تبریز، دانشگاه آزاد و … همکاری داشته است.

در سال 1375 با تشکیل گروه آراز کنسرت های متعددی را در داخل و خارج از کشور داشته و آلبوم های گلمدین، یالان دنیا، هایدی سویله، ریحان، آرزو قیزیم، بیاض گئجه لر، ایپک، سن سیز، وفاسیز، آغلاما، عصرین گوزلی، خبرین یوخدور، گئتمه قال و گوزللرین گوزلی از جمله فعالیتهای اوست. او در برنامه ی فینال هفت ترانه ی شبکه ی شما به عنوان پرطرفدار ترین خواننده ی ایران انتخاب شد و این انتخاب با توجه به ترک های ایران ( نزدیک به 40 میلیون ) قابل قبول هست .

 

 

مصاحبه با رحیم شهریاری

 

چه شد نام گروهتان را آراز گذاشتید ؟

من اصلیتی آذربایجانی دارم پدربزرگم مهاجر بوده و به ایران آمده است. این سرنوشت خیلی از دیگر آذری‌ها هم هست و شاید به دلیل این سرنوشت مشترک است که همه ما به رود ارس خیلی علاقه داریم. حتی می‌توانم بگویم ارس برای ما یک مرحله بالاتر از علاقه قرار گرفته و همه ما به آن عرق داریم. من هم مانند خیلی از آذری‌ها عرق خاصی به رود ارس دارم، چون این رود مرز میان ایران و آذربایجان شده بود و این مرزبندی باعث شد خیلی از آذری‌هایی که با هم نسبت فامیلی داشتند، از هم دور شوند و حسرت دیدار اقوام خود را داشته باشند.

 

آیا فکر می‌کردید مردم نسبت به موسیقی آذری استقبال نشان دهند یا نه؟

از سال 72 که من گروه آراز را تشکیل دادم دقیقا می‌دانستم موسیقی آذربایجانی خیلی طرفدار دارد، اما در کشور ما این موسیقی یک مقدار مریض شده و نیاز به آمپول ب کمپلکس دارد تا تقویت شود و بتواند بلند شود و سر پای خود بایستد.

 

rahim-002

 

ایده تشکیل یک گروه موسیقی آذری شاید به ذهن خیلی از اهالی موسیقی و آذری زبان برسد، اما همان‌طور که می‌بینیم کمتر کسی به این ایده جامه عمل می‌پوشاند. شما یکی از معدود افرادی هستید که سال‌هاست گروه موسیقی آذربایجانی آراز را تشکیل داده‌ و آن را سر پا نگه داشته‌اید. کمی درباره تشکیل این گروه برایمان توضیح دهید.

من هم مانند بسیاری از هنرمندان تجربه کار در عرصه موسیقی ایرانی را دارم. سال 72 بود که با گروه موسیقی سهند به سرپرستی و خوانندگی رشید وطن‌دوست کار می‌کردم. جوان نوازنده‌ای بودم که در عرصه موسیقی فارغ‌التحصیل دانشگاه بودم و شیوه و رسم‌الخط فکری و هنری خاص خودم را داشتم. وقتی کنسرت ما برگزار می‌شد، می‌دیدم همه افراد شرکت‌کننده در آن پیر هستند و اغلب با عصا و ویلچر در آن شرکت می‌کنند، اما دو خیابان آن طرف‌تر یک خواننده پاپ کنسرت گذاشته و دو سه هزار نفر در آن شرکت می‌کنند که اغلب‌ جوان هستند. با این‌که خیلی جوان بودم این موضوع در ذهن من مدام می‌چرخید و به آن فکر می‌کردم. دلم می‌خواست ما هم موسیقی‌ای اجرا کنیم که جوان‌ها و پیرها کنار هم در آن شرکت کنند، چون ما برای زنده نگهداشتن موسیقی‌ نیازمند مخاطبان جوان هم بودیم.

 

پس می‌شود گفت به دنبال نوعی پوست انداختن در موسیقی بوده‌اید؟

بله، من با خودم مساله را این‌گونه حل کردم که باید گروه سهند را یک مقدار به‌روز‌تر و جوان‌پسندتر کنیم یا من از این گروه بیایم بیرون و به دنبال تحقق ایده‌های خودم باشم. وقتی این مساله را با گروه مطرح کردم به من پیشنهاد دادند بهتر است من گروه را ترک کنم و هر طور که دوست دارم به فعالیتم ادامه دهم. اعضای گروه گفتند ما دوست داریم به همین شکل در قالب موسیقی سنتی کار کنیم و دلیلی برای تغییر رویه کاریمان نداریم. این بود که من با دوستان گروه سهند خداحافظی کردم و گروه آراز را تشکیل دادم.

 

درباره علاقه مردم به موسیقی آذری با شما موافقم، اما از کجا مطمئن بودید آنها به کنسرت موسیقی آذری هم خواهند آمد؟

حق با شماست. وقتی ما کارمان را شروع کردیم مردم هر چند موسیقی آذری را دوست داشتند، اما برای حاضر شدن در کنسرتش چندان راغب نبودند. ببینید مردم ممکن است در مواجهه با هر اتفاق تازه‌ای کمی تردید داشته باشند یا بسختی آن را بپذیرند. این دست خود ماست که برنامه‌مان را چطور پیش ببریم. ما می‌توانیم گام‌های محکمی برداریم و موسیقی‌ای ارائه دهیم که مردم رفته‌ رفته جذب آن شوند و با علاقه بلیت کنسرت‌هایمان را بخرند یا برعکس آن، کاری کنیم که مردم برای همیشه قید حضور در کنسرت‌های موسیقی آذری یا خرید آلبوم‌های آن را بزنند.

 

هر چند ابتدا مردم به کنسرت‌هایمان نمی‌آمدند، اما حالا علاوه بر حضور مستمر در اجراهایمان آلبوم‌های موسیقی‌مان را هم تهیه و کارهای ما را دنبال می‌کنند، آنقدر که حالا پس از دو دهه فعالیت مستمر گروه آراز می‌توانم به جرات بگویم ما در موسیقی اقوام از سایر گروه‌ها یک گام جلوتر هستیم و حتی اگر جلوتر هم نباشیم با گروه کامکارها همگام هستیم.

 

اغلب گروه‌های محلی این جرات را ندارند که در سالن‌های بزرگ کنسرت بگذارند، اما ما در همه سالن‌های مهم و مطرح کنسرت گذاشته‌ایم و بلیت‌هایمان هم بلافاصله به فروش رسیده‌ است، ضمن این‌که هیچ‌گونه حمایتی هم نداشته‌ایم. در اتاقک‌های 10، 15متری نشسته‌ و تمرین کرده‌ایم تا گروه فولک ـ پاپ آذری آراز را از سال 72 تا امروز سر پا نگه داریم.

 

ما در ایران مدرسه، هنرستان و هیچ نهاد آموزشی‌ نداریم که موسیقی آذری آموزش دهد. طبعا سال 72 که شما کارتان را شروع کرده‌اید، نوازندگان چیره‌دستی برای اجرای موسیقی‌تان در اختیار نداشته‌اید. این مساله را چگونه حل کردید؟

موسیقی آذری مکتب و مهدش جمهوری آذربایجان است. آنها در عرصه موسیقی خیلی تند و با سرعت جت جلو رفته‌اند، اما همان‌طور که گفتید، موسیقی آذربایجانی در ایران آموزشگاه و مکتب نداشت. بنابراین سعی کردم وقتی گروه نویی تشکیل می‌دهم از نوازنده‌ها و خواننده‌های قوی آنجا استفاده کنم تا نوازنده‌های خودمان با آنها نشست و برخاست کنند و با این اتفاق هم کیفیت گروه بالا برود و هم نوازنده‌های داخلی ما با این روند آشنا شوند.

 

با همه این دور‌اندیشی‌ها و برنامه‌ریزی‌ها باز هم تشکیل گروه موسیقی پاپ ـ فولک آن هم در سال 72 که موسیقی پاپ هم با برخی محدودیت‌ها روبه‌رو بود، ریسک است. قبول دارید؟

من از بچگی مدیریت داشتم و حتی برای امور کوچک و بی‌اهمیت ساعت‌ها برنامه‌ریزی می‌کردم. از طرف دیگر خودم هم موزیسین سنتی بودم و شاید 10، 11 سال در موسیقی سنتی با گروه‌ها کار کردم. نسبت به سبک موسیقی شناخت داشتم و با حواس جمع دست به انتخاب می‌زدم. آینده را روشن می‌دیدم، اگر این‌طور نبود مطمئنا چنین گروهی را در شهرک اکباتان و در یک اتاق کوچک پانزده بیست نفر را جمع نمی‌کردم که تمرین کنیم.

 

شما موسیقی پاپ و فولکلور را به هم گره زده و بی‌تردید انتقادات زیادی از سوی استادان سنتی موسیقی داشته‌اید. با این اتفاقات چه کردید؟

دقیقا همین طور بود. اوایل کار انتقادات زیادی شنیدم. خیلی از استادان موسیقی می‌گفتند فلانی یا فلان گروه، موسیقی اصیل آذربایجانی را خراب کرده و این موسیقی ما نیست. به ما تهمت‌ها زدند، حرف و حدیث زیاد بود و هنوز هم هست. خیلی‌ها براین باورند که ما موسیقی اصیل آذربایجانی را به بیراهه کشاندیم، اما چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است! وقتی در سالن میلاد کنسرت می‌گذاریم و نزدیک به 10 هزار نفر برای یک کنسرت فولکلور می‌آیند مشخص می‌شود آن حرف و حدیث‌ها درست نبوده و چه خوب که من به آن صحبت‌ها گوش نمی‌کردم. البته این را بگویم که انتقادات را می‌شنیدم و سعی می‌کردم مواردی را که منطقی است اصلاح کنم.

 

rahim-003

 

گفتید دوست داشتید موسیقی‌ای تولید کنید که پیر و جوان در کنار هم آن را بشنوند و بتوانند ارتباط خوبی با آن داشته باشند. فکر می‌کنید چقدر به این هدف نزدیک شده‌اید؟

بله، بیش از هر چیز می‌خواستم در عرصه موسیقی برای جوانان تغذیه فراهم کنم و آنها متوجه شوند موسیقی اصیل ما این قابلیت را دارد که آنها در کنار پدربزرگ و مادربزرگشان آن را بشنوند و همگی بتوانند از آن لذت ببرند. این اتفاق خوشبختانه رخ داده و وقتی می‌بینم کنسرت‌هایمان به شکلی شده که مخاطبان خانوادگی در آن شرکت می‌کنند لذت می‌برم، چون می‌بینم به هدفم رسیده ام و پیر و جوان در اجراهای ما کنار هم نشسته‌اند در حالی که اکنون در کنسرت‌های موسیقی پاپ هم شاهد این اتفاق نیستیم و شرکت‌کنندگان را جوانان تشکیل می‌دهند و اغلب 30 سال به پایین هستند.

 

شما کنسرت‌های زیادی در سراسر ایران و دیگر کشورها داشته‌اید. می‌خواهم بدانم وقتی از ایران می‌روید دلتان برای تبریز تنگ می‌شود یا نه؟

تبریز وطن من است. هر جای دنیا و در هر موقعیتی که باشم عاشق این شهر هستم. هر وقت از تبریز بیرون می‌روم هنگام برگشت و لحظه ورود هواپیما در فرودگاه تبریز، اشک شوق در چشمانم می‌نشیند. در چشم من بهترین شهر دنیا تبریز است. البته این عرق ملی است، وقتی به خارج از کشور هم می‌روم ایران، تبریز من است و دلم برایش پر می‌کشد.

 

 

آهنگ ها و آلبوم های رحیم شهریاری

 

 

 Rahim-Shahriary-09

دانلود آلبوم کیم بیلیر با صدای رحیم شهریاری

 

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام شیرین سن

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام گل گوروشه

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام وفا سیز

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام بس نه دئییم

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام کیم بیلیر

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام سولار سوناسی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام سئوه بیلمزسن

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام نئن دی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام تنها

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام قاراگوز

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام عشقین کئتابی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام ایسته ئریم گله سن

 

-ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ-

 

Rahim-Shahriary-05

دانلود آلبوم باغمئشه با صدای رحیم شهریاری

 

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام بیر اینجی ایش

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام باغمئشه

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام تبریز آخشامی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام شلاله

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام یالان دونیا

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام چیچکلی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام ایروان

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام لزگی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام گوزل پری

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام رقص مولداوی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام غریب آنا

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام شنب غازانی

 

-ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ-

 

Rahim-Shahriary-11

دانلود آلبوم گئتمه قال با صدای رحیم شهریاری

 

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام گئتمه قال

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام تک قالدیم

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام اینانیم می

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام نه دئه ییم

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام اوینا گولوم

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام اونوددون منی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام آدین ندیر

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام ساری تئل

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام سئودیره بیلمه دیم

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام یار یار

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام اسن یئللر

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام گله جه یم

 

-ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ-

 

Rahim-Shahriary-12

دانلود آلبوم بیاض گجه لر با صدای رحیم شهریاری

 

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام نارگولی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام کوچه لره سوسپمیشم

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام نازلانا نازلانا

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام گجه لر

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام آختار مامنی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام آنا

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام بیاض گجه لر

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام سن الله گل

 

-ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ-

 

Rahim-Shahriary-01

دانلود آلبوم سن سیز با صدای رحیم شهریاری

 

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام سنی هاردا گوردوم

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام عطیر سپین گوللره

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام گل بیزه

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام قاچما مندن

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام آنام آغلاما

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام داغلی اوره ک

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام آذربایجانیم

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام گیلئیلی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام عمو اوغلو

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام شکایتیم وار

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام سورمه لی قئز

 

-ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ-

 

Rahim-Shahriary-02

دانلود آلبوم آغلاما با صدای رحیم شهریاری

 

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام صنانیم

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام آذربایجان قئزی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام الارمی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام آختاریرگوزوم سنی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام محبت

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام اوچان قوشلار

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام آغلاما

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام قالماسین

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام یالاندی دونیا

 

-ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ-

 

Rahim-Shahriary-03

دانلود آلبوم ایپک با صدای رحیم شهریاری

 

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام آهنگ ها

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام ایپک

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام عنابی – شاغانی – چوپانی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام تاجری – قزاقی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام یانیخ کرم

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام قوچ علی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام لزگی آذربایجان

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام سوز دورمه (چیخ یاشیل دوزه)

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام واغزالی – ترکمه

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام رقص اصلانی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام قونشوقیزی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام گل اوینایاخ

 

-ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ-

 

Rahim-Shahriary-04

دانلود آلبوم سنه گوره با صدای رحیم شهریاری

 

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام پیاله

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام سنه گوره

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام بوگئجه

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام شکر ائدریم

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام دالغالار

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام شیرینیم

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام عشق مئیدانی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام ساچلارین لوله لوله

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام دوشون مکی آختار مئرام

 

-ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ-

 

Rahim-Shahriary-10

دانلود آلبوم گوزللرین گوزلی با صدای رحیم شهریاری

 

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام باخ باخ

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام توی ماهنی سی(چال گارمونو)

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام گوزللرین گوزلی

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام قور بانون اولوم

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام هارد قالمیسان

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام سئوه

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام ترکیب

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام بیر عالم سیزلامیشام

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام بوگئجه

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام آنا حسرتی

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام اولماز اولماز

 

-ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ-

 

رحیم شهریاری

دانلود آلبوم وفاسیز با صدای رحیم شهریاری

 

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام بیردَنه

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام  هارا آپاردین

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام اُدلار یوردو

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام بسته نگار

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام بابک یوردو (کلبیر)

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام وفاسیز

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام سؤگی

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام بوگجه

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام اژدرعمی

 دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام یالان سویله مه

 

-ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ-

 

Rahim-Shahriary-07

دانلود آلبوم عصرین گوزلی با صدای رحیم شهریاری

 

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام تویلار مبارک

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام بیرعالم وار

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام سئوگی لی لرگوروشنده

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام دونیامنیم دونیامدی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام وطن یاخشئدیر

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام لعلی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام طالعیم

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام اولوم سنین قوجاغیندا

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام عاشیق ماهنی سی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام خاطیره

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام قارازولفون

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام سنین اینتظارین

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام عصرین گوزلی

 

-ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ-

 

 

Rahim-Shahriary-08

دانلود آلبوم یاواش یئری با صدای رحیم شهریاری

 

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام یاواش یئری

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام یانیندا اولوم گرک

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام طوی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام باغچالاردار باریم وار

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام یوللارینا باخارام

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام سئوال

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام گل باریشاق

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام من سنه نئیلمیشم

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام بیر گوله بنزیرسن

دانلود آهنگ رحیم شهریاری به نام آذری قئز

 

-ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ–ـ_ـ-

 

 

منه گؤره 

دانلود آلبوم منه گؤره با صدای رحیم شهریاری

 

Goshvareh

Gol Ay Parasi

Ali Bala

Ureh Gim

Almagha Galin

Peymaneh

Yana Yana

Yana YanaGadarim

Sagh Aval

Mashhadi Ebad

Hardasan

Mana Gora

 

بخش نظرات

 1. ایهان گفت:

  به این اهنگ ها زیبا نمیشه گفت باید چیزی فراتر از کلمه زیبا اورد من میگم ماراخلی یاشاسین اذربایجان

 2. پسر یخی گفت:

  واقعا نمی دونم با چه زبونی ازتون تشکر کنم هیچ وقت فکر نمی کردم بتونم همه آهنگاش رو یجا پیدا کنم بقیه سایتا خیلی ناقص بودن بازم ممنون

 3. عليرضا نادي گفت:

  گل کاشتین واقعا باید ازتون تشکر درست و حسابی کرد ممنون مرسی مرسی مررررررررررسی

  • ناشناس گفت:

   چوخ گوزل اوخویور انصافا.هردن بعضی اشتباه لاری دا اولوپ یاخچی دی کی اولاری دا واز گئچاخ.ایشاللاه کی دا بی سه ده بوجور اله مز.یاشاسین.یری یری یاواش یری چوخ گوزل دی

 4. مهران گفت:

  خواننده خوبیه امیدوارم آهنگ های جدیدم بده

 5. زهرا گفت:

  خیلی متشکرم. آهنگاشون فوق العاده عالیه…

 6. javad گفت:

  آهنگاش خیلی قشنگ بودن با اینکه خودم ترکی نمیفهمم

 7. جهان گفت:

  سلام
  با عرض خسته نباشید به شما که این آهنگا و گذاشتید و رحیم که اصلا بلد نسیت آهنگ بد بخونه فقط میتونم بهت بگم دمت گرمم

 8. زهرا گفت:

  فقط با عرض معذرت،آهنگ (آهنگ ها) تو آلبوم (ایپک) یه مشکل داره،آخر این آهنگ گیر میکنه. اگه امکان داره،این مشکل رو برطرف کنید. این آهنگ خیلی قشنگه. اگه مشکلی که تو آخر این آهنگ پیش اومده رو بر طرف کنید،ازتون خیلی متشکر میشم.

 9. ابوالفضل گفت:

  سلام و خسته نباشید. بسیار عالی و ممنونم از ترانه های رحیم شهریاری. موفق باشید

 10. ircfc گفت:

  سلام

  خسته نباشید
  خیلی عالیه
  فقط اگه امکانش هستش البوم رو بصورت زیپ شده هم قرار بدید خیلی توپ میشه

  منتظر خبرتون هستم
  سلامت باشید
  یاحق

  • مدیر سایت گفت:

   با سلام

   متاسفانه بدلیل حجم زیاد آهنگ ها قادر به این کار نیستیم

   • ircfc گفت:

    سلام
    این که کاری نداره
    شما در این مسیر اپلود کردید
    —–
    وقتی وارد هر البوم بشید می تونید همه اهنگ هارو انتخاب بکنید و زیپ بکنید توسط خود هاست و هیچ مشکلی هم فکر نکنم پیش بیاد!
    اینطوری هر البوم بصورت زیپ شده در میاد!
    منتظر جوابتون هستم
    شاد باشید
    یاحق

   • مدیر سایت گفت:

    با سلام

    دوست عزیز مشکلی از اون لحاظ نیست . مشکل اینجاست که خیلی ها دوست دارن فقط تک آهنگ ها رو دانلود کنن
    در ضمن سرور ما به اون صورت که شما فکر می کنید نیست و چنین امکانی رو به کاربر نمی ده

 11. bI naM گفت:

  * thank U for eVry thing *

  🙂

 12. میترا گفت:

  سلام ببخشین آهنگ من دن آیریلما کدوم یکی از ایناس؟؟؟؟؟

 13. امير گفت:

  یاشاسین رحیم شهریارینه.تبریزین افتخاره.
  اهنگ هاى رحیم واقعا چیزه دیگه اى هس چون “از دل میاد این صدا

 14. محبوب گفت:

  سلام با اینکه من ترک نیستم ولی دارم ترکی یاد میگیرم …….اهنگای رحیم شهریاری خیلی گوش میکنم واقعا زیبا میخونه

 15. زهره گفت:

  سلام ممنون از آهنگای خوبتون خیلی عالی بود کلی آهنگ می خواستم که اینجا پیدا کردم.فقط یه کمک اینکه یه کلیپ با آهنگ آذری دارم که لیلا فلاح می رقصه آهنگش خیلی قشنکه به نظر صدای رحیم شهریاری میاد ولی من چون ترکی بلد نیستم پیدا کردنش برام سخته اگه دیدین یاشنیدین میشه اسم آهنگ یا خواننده رو بگین .

  • زهرا گفت:

   سلام، فکر لیلا فلاح یه لباس محلى قرمز پوشیده بود،
   آهان، اون آهنگى که باهاش مى رقصه، آهنگ گل گوروشه، از آلبوم کیم بیلیره،

 16. پریسا گفت:

  سلام لطفا برا پریسا یه اهنگی بخونین نولاااااااااااااااااااااااااار میخوام با صدای شما باشه

 17. پریسا گفت:

  سلام خواهش میکنم ازتون برا پریسا یه اهنگی بخونین میخوام باصدای شما باشه

 18. پریسا گفت:

  چرا نمیتونم دانلود کنم لطفا کمکم کنین میزنم دانلود کنه ولی میخونه

 19. علي گفت:

  عالی بود

 20. علي گفت:

  چگونه دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 21. ارین گفت:

  ممنون از لطفتون من یه ساله که دنباله اهنگ های شما هستم بازم ممنون

 22. رقیه گفت:

  واقعا عالیه مخصوصا اولوم سنین قوجاغیندا

 23. مهرسان گفت:

  Agha Rahim yedunei
  Yashasin Azarbayejan

 24. زهرا گفت:

  سلام، من قبلاً هم نظر داده بودم که اولین آهنگ تو آلبوم ایپک یه اشکالى داره همینطور بعضى از آهنگ ها جا به جا هستن مثلاً تو آلبوم باغمئشه به جاى آهنگ لزگى، آهنگ بس ندیم از آلبوم کیم بیلیر هست،همینطور تو آلبوم اول بیاض گئجه لر،به جاى آهنگ سن الله گل،خود آهنگ بیاض گجه لر هست،یه دو تا از آهنگا هم نیستن مثلاً تو آلبوم آغلاما، آهنگ وورولموشام نیست تو آلبوم سنه گوره هم آهنگ یاللى گئدک هم به همین صورت.

  • مدیر سایت گفت:

   درود

   ممنونیم که این همه دقیق هستین ولی متاسفانه ما همین آهنگ ها رو هم با زحمت فوق العاده زیادی جمع آوری کردیم برای این پست نزدیک به 500 مگابایت دانلود و همین مقدار آپلود داشتیم که یک روز کامل وقتمون رو گرفت و قصدمون فقط جمع آوری و کامل بودن هست سعی می کنیم اشکالاتی که گفتین رو برطرف کنیم خیلی ممنون از حمایت شما

 25. نسرین گفت:

  یاشاسین آذری دیل و یاشاسین رحیم شهریاری
  واقعا عالیدی

 26. حسن گفت:

  عالیست–بدون حرفه

 27. مهتا گفت:

  سلام من خیلی وقته دنبال یه اهنگ از رحیم شهریاری ام اما متاسفانه اسم اهنگو نمیدونم فقط ب من گفتن از رحیم شهریاریه
  من یه بند از اهنگشو مینویسم اگه میشه برام بذارینش
  دونیام سنیین ده گوزل عالم سنین ده سوگی بیر بال دی گوزل …
  گوزلر سنین ده گوزل گوزلر سنین ده الله بیر اورییم وار اودا سنین لطفا برام بذارینش

 28. الهام گفت:

  سلام دنبال یه آهنگ از رحیم شهریاری ام ولی اسم آهنگو نمیدونم چیه?یه کم از متن آنگو بنویسم اگه کسی اسم آهنگو میدونه بهم بگه.ممنون
  آهنگ اینه:زولفین گوی گللی تاج رحم ائیله بیر تلفون آچ هر گون آنام سوئیله ئیر ورمه سلر گوتیر گاچ.
  مرسی زنده باشین

 29. حسین گفت:

  سلام تو رو خدا اون اهنگی که رحیم شهریاری خونده را بگید چیه من اصلا نمی فهمم ولی عاشق اون اهنگ شدم لطفا اسمشو بگید تا دانلودش کنم یه تیکه اش اینجوری بود
  یازللر چوسون مازون

 30. لیلا گفت:

  سلام خبر اولمادی.

 31. پریا گفت:

  سلام. عالی بود.
  من دنبال یکی از آهنگ های ایشون هستم ولی اسم آهنگ رو نمیدونم ، لطف کنید راهنمایی کنید. یک تیکه از اون رو نوشتم :
  آلما آتدیم آلمیا
  الله گیزی یارالدیب اوغلان صوبای گالمیا……

 32. لیلا گفت:

  اسم اهنگ توی ماهنیسی

 33. آرش گفت:

  سلام.آهنگی از آقای رحیم شهریاری .اسم آنرا نمیدانم .در رادیو پیام هم زیاد پخش میشود.قسمتی از آهنگ
  من سنه آیلره بیل میرم.آهای بالام آهای بالام
  لطتا اسم آهنگ را بکویید

 34. زهرا گفت:

  خوب شما اگه دقت کرده باشید، دوتا آلبوم بیاض گئجه لر گذاشتید خوب میتونید اون آلبوم اولیه رو حذف کنید بعدش یکم جا باز میشه شاید ممکنه جاى اضافه هم بیاد!!

 35. سارا گفت:

  رحیم جون توفوق العاده ای…من ازآذربایجان دورم وباترانه های توزندگی میکنم…یاشا..یاشاسین منیم آذربایجانیم…

 36. هدی گفت:

  سلام!ببخشید من آهنگ بله بله گل بله بله باخ رو هر کاری میکنم پیداش نمیکنم میشه شما کمکم کنین؟

 37. amin گفت:

  خیلی ممنون از زحماتتون. خیلی عالیه.
  فقط حواستون باشه که به جای البوم وفاسیز، آلبوم بیاض گجلر رو دو بار گذاشتین

 38. الناز گفت:

  ممنون از زحمااتتون
  من دنبال اسم اهنگ گل منیم عمرومه یاقیش اول چیله میگردم پیداش نمیکنم 🙁

 39. seven star گفت:

  اگر بولاری هرقیسمتین فشرده سازی الیپ قویاسیز دانلودا اوندا چوخ گوزل اولار داها بیر بیر دانلود المریخ یاشا زحمتلریزدن تشکرلر.

  • مدیر سایت گفت:

   درود

   والا ترکی اصلا بلد نیستم ولی یکم فهمیدم 😀

   چشم حتما سعی می کنم هر آلبوم بصورت zip هم قرار بدیم

   • morteza گفت:

    میشگه اگه اینارو هر قسمتشو فشرده کنی و بذاری واسه دانلود اونوقت خیلی قشنگ میشه دیگه اون موقع تک به تک دانلود نمیکنیم.
    از زحماتتون تشکر میکنم:))

   • مدیر سایت گفت:

    درود

    چشم سعی می کنیم این کار رو هم انجام بدیم

 40. omid گفت:

  خیلی ممنونم ازشماخیلی وقت بود دنبال همه آهنگهای رحیم شهریاری بودم.واقعاموسیقی آذربایجان رو زنده کردن آقای شهریاری دمتون گرم.

 41. ترانه گفت:

  من اهنگ های شهریار را خیلی دوست دارم شهریاری خیلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللی دوستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دارمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم انشاالله موفق باشی عزیزم

 42. ساناز گفت:

  ببخشید رحیم شهریاری آهنگ ساری گلین رو خونده؟ توروخدا اگه میدونین کی این آهنگ رو خونده بگین(اصلی) .یا اگه هم این آهنگ رو دارین تو سایت بذارین .من خیییییییلی دنبال این آهنگ گشتم.ممنون

  • زاهد گفت:

   سلام
   این آهنگ در واقع یک آهنگ قومی و با پیشینه است که سینه به سینه انتقال یافته و به اینجا رسیده.
   افراد زیادی هم خوندن از عالیم قاسیمو گرفته تا همین گروه آراز.سلیقه ای هستش ولی من خودم عالم ترجیح میدم

 43. هاجر گفت:

  عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی هستند هممممممممممممممممممممممممممممممممممممممشون مممممممممممممممممممممممممممممممممممممممنونم
  ما آذریا به وجود شما افتخار می کنیم

 44. هادی از زنجان گفت:

  فقط میتوتنم بگم آنا سوتین حلال اوسون رحیم آقا.آذری لرین افتخاریسان

 45. مهدی گفت:

  یاشاسین

 46. مهدی مسلمی گفت:

  یاشاسن رحیم چوخ الی اذربایجان مارالی

 47. محمد ظریف گفت:

  للام خواهش میکنم اگه براتون ممکنه اهنگه سیری گلین با اجرای گروه اراز اقای رحیم شهریاری رو هم بزارین

 48. زهره گفت:

  واقعا اهنگ هاتون قشنگه من عروسیم نزدیکه دنبال اهنگ اذری میگشتم که خوشبختانه تو سایت شما پیدا کردم ممنووووووون

 49. فاطمه گفت:

  یعنی عاشق آهنگاشم خیلی قشنگ میخونه

 50. زهرا گفت:

  سلام مدیر عالی بود مرسی

 51. زهرا گفت:

  عااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییی

 52. کوروش گفت:

  یاشین آذربایجان نخبلری…

 53. fereshtehhhh گفت:

  بسیار عالى مرسى مدیر عزیز عالى بوددددد

 54. Aniii گفت:

  مرسی از آهنگهای بسیار خوبتون
  امکان دانلود آلبوم آهنگها بصورت یکجا وجود نداره؟

 55. الناز گفت:

  واقعاااا عالیییین،مرسییی

 56. پرنسس گفت:

  سلام خسته نباشید. پس اهنگ (سندن ایریلا بیلمیرم) کووووووووووووووووووش ؟؟؟

 57. مسعود گفت:

  با سلام. خسته نباشین. دمتون گرم. زنده باشین

 58. ثمین گفت:

  سلام دنبال یه اهنگ از رحیم شهریاری هستم ولی اسمشو نمیدونم یه تیکه از اهنگشو میزارم اگه کسی میدونه بگه ممنون..قاش گوزینین سوزلرین

 59. امیر ✳ گفت:

  ممنون عالی بودنن
  هیچ جا ندیده بودم همشو باهم برا دانلود بزارن

 60. داود گفت:

  سلام اله ریزآغریماسین

 61. زیبا گفت:

  وای واقعا یعنی یکی پیدا شد رویه اذریارو هم سفید کرد ممنون

  • eli گفت:

   زیبا جان یه جوری میگی روی اذریارو سفید کرد انگار روی ما سیاه بود که با یه خواننده سفید بشه
   منم طرفدار پروپاقرصشم

 62. مهیار محمدی گفت:

  سلام دوستان ، تو کدوم این آهنگا کلمه ی ما یالا اورده شده ، ممنون میشم بگید !

 63. زهاما گفت:

  بله بله گت را به من نشان بدید ممنون

 64. یلماز گفت:

  سلام عشق اقا رحیم شهریاری باعث شده همه ترانه واهنگ هاشو دانلود کنم یاشاسین

 65. سمیرا گفت:

  مرسی از بابت زحمت بسیاری که کشیدین عالیه . فقط من دنبال اهنگ اوخچی ورما یارالیام هستم که اسم اهنگ نمیدونم. ممنون میشم راهنماییم کنین

 66. متین گفت:

  سلام. من آهنگی که توش می خونه یار گلیر ناز گلیر رو می خوام اما نمی دونم اسم آهنگش چیه. میشه یکی راهنماییم کنه ممنون

 67. رحیم گفت:

  فوق العاده ای استاد شهریاری

 68. علی گفت:

  ممنون از زحمات شما. از استاد شهریاری به خاطر وجودشان و و هنرشان متشکریم

 69. مهدی گفت:

  یاشاسین رحیم شهریاری

 70. mehdi taha گفت:

  سلام خیلی ممنون از تمامی دست اندرکاران این سایت وهمچنین آقای شهریاری.من آذری یم و فقط میخوام بگم -یاشاسین آذربایجان یوردی

 71. احمدبازرگان زنجاني گفت:

  باعرض سلام بخدمت مدیرسایت واستادرحیم شهریاری وهمچنین همه دوستان علاقمندبه آهنگهای استادشهریاری اعم ازترک زبانها وفارس زبانها اززحمات بی شائبه مدیرمحترم کمال امتنان رادارم ایدّهم الله

 72. هستی گفت:

  سلام دوستان آ ذری لطفا کمک کنید
  رحیم شهریاری آهنگ مهربونت قشنگه رو ب آذری خوندن میشه بگید اسم آهنگش ب آذری چیه?

 73. سمیه گفت:

  سلام
  لطفا اهنگ تیتراژ پایانی سریال سن سیز با صدای اقای رحیم شهریاری رو هم بزارین
  ممنون

 74. فرشته گفت:

  سلام لطفا کمکم کنید من دنبال اهنگی هستم ولی اسمشو نمدونم
  متن اهنگ(هامی گولنده گوله بیلمدیم)

 75. سجاد حائری گفت:

  سلام
  واقعا عالی بود تشکر میکنم ممنونم

 76. علی شیری گفت:

  با سلام من خیلی آهنگ های رحیم شهریاری رو دوست دارم من آرزو دارم که او را ببینم من خودم ترک هستم . یاشاسین آذر بایجان

 77. علی شیری گفت:

  با سلام من آهنگ های آقای رحیم شهریاری رو دوست دارم من خودم ترک هستم من خودم می خوام او را ببینم یاشاسین آذربایجان

 78. جاوید گفت:

  یاشاسین رحیم شهریاری تک اذربایجان باشی اوجالدان هنرمندلریمیز اقای شهریاری سوریم سنی

 79. جاوید گفت:

  یاشاسین رحیم شهریاری تک اذربایجان باشی اوجالدان هنرمندلریمیز اقای شهریاری سوریم سنی

 80. جاوید گفت:

  یاشاسین سنه تای هنرمند هموطن لریمیز رحیم جان چوخ سوریم بلوی

 81. Mehran گفت:

  سلام.با تشکر از سایت خوبتون.یه آهنگی از آقای شهریاری هست به نام آنام آنام خیلی دنبالش گشتم میشه بزارید اونو؟

 82. Fati گفت:

  سلام..ببخشید آهنگ آلاه قیزی یارالدیب اوغلان سوبای قالمایا از رحیم شهریاریه؟؟؟اگه از ایشونه اسم آهنگه چیه خیلی دنبالشم ولی نمیتونم پیداش کنم..

 83. امین بیک محمدی گفت:

  سلام
  لطفا آهنگ آذربایجان منم دیلمی از رحیم شهریاری را به اشتراک بگذارید

 84. امین بیک محمدی گفت:

  سلام ممنون از تمامی آهنگهای زیبایت
  لطفا آهنگ آذربایجان منم دیلم از رحیم شهریاری را به اشتراک بگذارید.ممنون

 85. نفیسه گفت:

  سلام کمکم کنید دنبال آهنگی هستم که متنش (بیر گجه سنی یاد الیرم)

 86. ناشناس گفت:

  لطفا اوغلان سوبای قالمیا رو هم بزارید

 87. HAMED گفت:

  سلام تشکر می کنم از سایت موزیک بامبو.واقعا خیلی سایت زیبایی دارین.
  استاد شهریاری هم که مثل همیشه آهنگشون حرف نداره
  یاشاسین آذربایجان

 88. علی گفت:

  اقا سلام .دنبال اهنگی هستم که متنش اینه
  دولاندی آی لار
  گلمه دین ای یار
  هارداسان ای یار ده هاردا
  گوزوم قالدی یوللاردا
  گل گل گل گوزل یار
  گل گل گلدی باهار
  هاردا سان یار ده هاردا
  گوزوم قالدی یوللاردا
  اگر اطلاعاتی از این اهنگ دارید ممنون میشم

 89. ناشناس گفت:

  اوغلان سوبای قالمیا رو دارید

 90. HAMED گفت:

  سلام تو آلبوم منه گوره اسم آهنگو اشتباه نوشتین بجای sagh ol نوشتینsagh aval خواهش میکنم دقت کنید

 91. payam گفت:

  سلام من یه اهنگی از اقای رحیم شهریاری دارم فقط اسمشو نمیدونم اگه میدونید لطفا بگین اینو ای ای ای ایشیغیندا دونیا سنین یاراشیغیندا اه چکرم سنه عزیزیم همیشه اولام سنین یانین داااااا لطفا اگه میدونید

 92. بی نام گفت:

  متاسفانه ایشون دزد قهاریه! همه آهنگهاش را میدزده بعد اسم خودشم میزنه آهنگساز!!!!!! مثلا آهنگ (خبر ورین) را از حمیرا دزدیده، اسم آهنگ حمیرا هست مهربونیت قشنگه میتونید دانلود کنید و گوش بدید. یا چند وقت پیش علی عکرام خواننده باکویی از این آقا شکایت کرد چون آهنگهاش را دزدیده بود.
  واقعا شرم آوره، باید بره خجالت بکشه به این هم میگند هنرمند!!!!

  • سروش گفت:

   ایشون فقط نیست، همه خواننده ها و آهنگسازهایی که هستند اینکار را میکنند. چند وقت پیش شبکه نسیم از یکی از خواننده ها آهنگی پخش میکرد که دقیقا آهنگ عارف بود. واقعا موسیقی را دارند به کثافت میکشونند. مثلا اون بابک جهانبخش نمیدونم کی بهش گفته تو خواننده ای!!!!!! باید بره مهدکودک واسه بچه ها لالایی بگه!

 93. بهرام گفت:

  سلام
  فقط دیرم کی یاشاسین آذربایجان ایگیدلری
  یاشاسین رحیم شهریاری
  یاشایاسیز قارداش

 94. بی نام گفت:

  بهتر نیست که فارسی صحبت کنی بهرام جان! آخه اینجا ایرانه نه ترکیه! زنده باد ایران زنده باد پارس.

 95. محسن مرادی گفت:

  یاشاسین آذربایجان

 96. محسن مرادی گفت:

  یاشاسین آذربایجان واراولاسان کیشی

 97. محسن مرادی گفت:

  آقارحیم سسوواقربان الوم واراولاسان کیشی

 98. بی نام گفت:

  درود بر ایران
  درود بر پارس

 99. پوریا گفت:

  من از قبل علاقه خوبی به اهنگ های رحیم شهریاری داشتم از همون لحظه که اهنگ سنی هاردا گوردوم را شنیدم علاقه شدیدی نسبت به گوش دادن این موسیقی ها را دارم

 100. کوثر گفت:

  سلام…ممنونم بابت سایت خیلی خوبتون

 101. TELEGRAM:@HadiBaradari81 گفت:

  رحیم شهریاری اعتبار آذربایجان

 102. سیندرالا گفت:

  رحیم شهریاری خیلی زیبا سرقت هنری میکنه به طوری که کسی متوجه نمیشه!!!!!!

 103. احسان گفت:

  عالی بود

 104. مهدیه گفت:

  سلام
  رحیم شهریاری بیز تورک لرین افتخاردی

 105. قادیر گفت:

  یاشاسن یاشاسن یاشاسن ائل ایگدلری ائلیمیزین قوچ ایگدلری سن اوجاد باشوی قوی عرشه دایانسن اوکی الچاخدی یوبانسن

 106. ناشناس گفت:

  من هادی ترک اوغلانام سن افتخار الیرم وافتخارینان دییرم یاشاسین آذربایجان

 107. یداله گفت:

  دانلود اهنگ کوچه میزدن گئچن ده سن از رحیم شهریاری

 108. بابک گفت:

  لطفا آهنگ های جدید را بفرستید
  مثل ای ایشیقندا
  ممنون

 109. بابک گفت:

  لطفا آهنگ های جدید را بفرستید
  مثل ای ایشیقندا
  ممنون
  یاشا سین آذربایجان

 110. بابک گفت:

  سلام آهنگ ای ایشسقندا را بفرستید

 111. متین گفت:

  آهنگ یار گلیر ناز گلیرو پیدا نمیکنم

 112. بهنام نظری گفت:

  سلام دوستان لطفا اهنگ ای ای ایشغندا رو بزارید

 113. لیلا گفت:

  عالی همه اهنگها اقای شهریاری دوست داشتنی

 114. لیلا گفت:

  همه اهنگها علین اقای شهریاری حرف نداره

 115. کوروش گفت:

  چوخ گوزل
  برا مردم آذری زبان افتخار بزرگی و باید قدرشون بدونیم و بهش افتخار کنیم

 116. ستاره گفت:

  از سایت بسیار بسیار خوبتون تشکر میکنم
  بی زحمت من دنبال آهنگی از آقای رحیم شهریاری میگردم با متنی به این صورت
  دنیانی چوخ گزیپ چوخ دولانمیشام
  اما نمیتونم توی آهنگ هایی که گذاشتید پیدا کنم ممکنه من و راهنمابی کنید
  ممنون

 117. رضا عبدالهی گفت:

  عالی،رحیم شهریاری افتخار آذربایجان است

 118. رضا عبدالهی گفت:

  آهنگهای رحیم شهریاری همشون عالی است

 119. فائزه گفت:

  خواهش میکنم یه اهنگ واسه فائزه بخونین عروسیم نزدیکه

 120. ناشناس گفت:

  سلام کاشکی آهنگ آمان آمان از رحیم شهریاری می گذاشتید
  من هرچی گشتم نبود…!!!!

 121. بابک گفت:

  یاشاسن تورک اوغلان یاشاسن رحیم شهریار ی
  چوخ چوخ گوزل آهنگ دیلر

 122. لیلا گفت:

  سلام دوستان من دنبال یه اهنگی میگردم که یه تیکه اش میگه باخ باخ بیربناباخ اگه اشتبا متوجه نشده باشم اگه میشه لطفا راهنمایی کنید کدوم اهنگه

 123. الین گفت:

  سلام
  معمولا جایی کامنت نمیزارم ولی حیفم اومد اینجا نزارم واقعا صداشون عالیه هر وقت اهنگاشون رو میشنوم روحم زنده میشه

 124. Mohammad گفت:

  آقای شهریاری آهنگ هاتون خیلییییییییییییییییییییی خیلییییییییییییییییییییییی عالیه
  سنین آهنگ لارین چوخ چوخ قشنگده ساقول
  الله سنین ساخلاسون

 125. زهرا گفت:

  سلام آقای شهریاری من اوزوم زنجانین اوشاقیم سن محشرن محشر افتخار الیرم آذرین اوشاقیم یاشاسین آذربایجان…… یاشاسین رحیم شهریاری

 126. محبوب مردانی گفت:

  یاشاسین رحیم شهریاری

 127. محبوب مردانی گفت:

  مین یاشاسین رحیم شهریاری

 128. ..... . گفت:

  چوخ گدسن من ترکم ولی تو آبروی هر چی ترکه بردی یه بچه رقصیدع که چی باید جلو جمع ضایش کنی با پول ماها آدم شدی حالا خودتو گم کردی

 129. ناشناس گفت:

  یاشاسین

 130. علیرضا زمانزاده گفت:

  سلام اقای رحیم شهریای واقعا اهنگ هاتون حرف نداره الیه

 131. ناشناس گفت:

  دیدم نظر ا ی فوق العاده زیاده ولی واقعا دلم نیومد نگم که عالیه بینظیره,سایتتون خیلی کامله ممنون,بازم آهنگای جدیدتر رحیم شهریاریو بذارید تا همچنان سایت خوبتون پر طرفدار بمونه.ممنون.

 132. yashar گفت:

  چوخ گوزل.

 133. anisa گفت:

  اسم آهنگ گل گل چی هستش عایا؟؟؟؟؟؟؟

 134. ناشناس گفت:

  باسلام وتشکر از مدیر سایت.همینقدر بگم امشب برای اینکه اقای شهریاری عزیز در برنامه باران نفر اول شوند 30 بار به کد 7 به نام ایشان فرستادم.افتخار ایران و اذری زبان هستند ایشان.بدرود

 135. بهنام گفت:

  آقا محشر بود صدات بی نظیر آقای شهریاری. ممنون بابت این همه آهنگ که ی جا جمع کردین. هیج جای دیگه اینجوری کامل نبود.بازم ممنون

 136. بهنام گفت:

  آقا محشر بود صدات بی نظیر آقای شهریاری. دست طلا

 137. ناشناس گفت:

  من میخوام همشو دانلود کنم ولی نمیشه

 138. عباس گفت:

  با عرض سلام وخسته نباشید واقعا اللریز اغرماسین چوخ گوزلیدیلر من کیف ایلدیم.باتشکر

 139. اعظم گفت:

  یاشاسین رحیم شهریاری

 140. اعظم گفت:

  آهنگها فوق العاده عالی
  چوووووووووووووووووووووووووخ چوووووووووووووووووووووووووخ گوززززززززززززززززززززززززل
  مین یاشاسین رحیم شهریاری

 141. masoumeh گفت:

  باعرض سلامو خسته نباشید
  واقعا عالی بود و لذت بردم
  کیف ایلدیم

 142. فاطی گفت:

  سلام میشه یه اهنگی و بگم برام پیدا کنید واقعا این اهنگو لازم دارم فقط یکمم از متنشو میدونم خواااهش میکنممممم ممنون

 143. فاطی گفت:

  سلام میشه یه اهنگی و بگم برام پیدا کنید واقعا این اهنگو لازم دارم فقط یکمم از متنشو میدونم خواااهش میکنممممم ممنون اگه میتونین یکن از متنشو بگم واقعاااا ممنونتون میشم

 144. دریا گفت:

  سلام میشه یه اهنگی و بگم برام پیدا کنید واقعا این اهنگو لازم دارم فقط یکمم از متنشو میدونم خواااهش میکنممممم ممنون اگه میتونین یکن از متنشو بگم واقعاااا ممنونتون میشم

 145. سيروس گفت:

  ممنون با کلمات معجزه می کنید اگرچه من ترکی و آذری بلد نیستم و لی عاشق آهنگها هستم و طرفدار شما هستم آفرین به آذریها موفق باشید من میروم آذری یاد بگیرم

 146. فاطمه گفت:

  من دنبال یه اهنگ از ایشون هستم اسمشو نمیدونم قسمتی از این اهنگ اینه:دنیانی چوخ گذیب چوخ دولانمیشام
  اگه کسی میدونه اسمشو بگه ،ممنون

 147. نوشت افزاردانشجو تکاب گفت:

  آقای شهریاری صدای فوق العاده ای داره

 148. نوشت افزاردانشجو تکاب گفت:

  آقای شهریاری صدای فوق العاده ای داره

 149. حسینی گفت:

  سلام خبرورن اللره یار گلر ناز گلر توکدوم آلبوم واسم آهنگه چیه؟

 150. آیدا گفت:

  سلام ممنون از سایتتون اگه میشه آهنگهارو بصورت فایل زیپ قرار بدین سخته دونه دونه دانلود کردن یه بخش که دانلود کردم دیگه حوصلم نکشید بقیشم دان کنم. مرسی

 151. حسن گفت:

  یاشا داداش عالیسن
  یاشاسین تراختور

 152. رفیع گفت:

  با تشکر از زحمات شما امیدوارم در کارهایتان موفق باشید خیلی عالی بی نظیر تشکر تشکر تشکر ……………

 153. علی گفت:

  اسم اهنگ الما دردیم الاه قیزی یارالد یب اوغلان سوبای قالمیا چیه///////////////

 154. ال آی گفت:

  خیلی خوب بود ممنونم چوخ گوزل سااااقول یاشاسین آذربایجان منم ترکم صدای آقای شهریاری خیلی خوب هست من کیف کردم همه رو دانلود کردم ممنون

 155. Aysan گفت:

  اهنگ بله بله یار سنی سئودیم بیر باخیشینا ویریلمیشام یاریم‌منیم
  اسمش چیه؟؟

 156. علی گفت:

  با سلام
  لطفا لینک اهنگ اوغلان سوبای گالمیا رو بزارید تا بتونیم دانلود کنیم
  ممنون میشم

 157. کیوان گفت:

  سلام اقا اهنگ اوغلان سوبای گالمیا بین اهنگا نبود
  میشه لینکشو بزارید دانلود کنیم ممنون میشم

 158. علی گفت:

  سلام لطفا لینک دانلود آهنگ آرزو قیزیم را در سایت قرار دهید یا به ایمیلم بفرستید

 159. Mina گفت:

  سلام اهنگ اخ بو گئجه رو میخواستم قدیمی

 160. مهدی پسر میاندوآب گفت:

  چووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووخ چووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووخ گوزل یاشاسین

 161. راضیه گفت:

  عالییییییییییین واقعادستتون طلا

 162. حمید گفت:

  سلام. بسیار عالی بود. با نرم افزار دانلود منیجر همه را باهم بطور یکجا دانلود کردم. خیلی هم شیک و مجلسی.
  ممنون از گردآورنده آهنگ ها.

 163. بهنام گفت:

  همه چیز خوبه فقط کیفیت آهنگاتون افتضاح به خود اهنگاهم گند زده رفته ‌‌‌… حیف این آهنگهای زیبا

 164. Naser گفت:

  اهنگ ساری گلین رحیم شهریاری چرا هیچ جا نیست از کجا پیداش کنم؟

 165. علی رضا طاق سلطانی گفت:

  سلام خسته نباشید من ترانه سندن آیرلابیلملرم رحیم شهریاری رانمی توانم mp3 دانلود کنم خیلی دوسش دارم لطفا کمک کنید

 166. سمیه ازملکان گفت:

  سلام اقایه اهنگی من داشتم ازاقای شهریاری به نام yazالان پاک شده دوباره نمیتونم پیداش کنم توروخداکمکم کنید

 167. ناشناس گفت:

  سلام تمنا میکنم با زهرا یه اهنگ بخونین تورو خدا

 168. حمید حیراد گفت:

  خوب بودخشم اومد

 169. حامد گفت:

  این آذریه ما ترک هستیم حالا نمیدونم شاید این از یه نسل جداست ….

 170. ghazal گفت:

  سلام دوستان کسی میدونه اهنگ رقص چاقوعه قهوه تلخ کدوم اهنگ میشه؟ ممنون میشم بگین

 171. mario گفت:

  لطفا هر آلبوم رو به صورت وینرار و کلی بزارید تا وقتمون بیشتر تلف نشه شاید یکی میخواد همه آهنگ ها رو دانلود کنه بتید 2 ساعت علاف بشه

 172. mario گفت:

  لطفا تک آهنگ ها رو هم بزارید مثل غربت و نجه ادیم و …

 173. ناشناس گفت:

  سلام دوستان آذری زبان من فارسی زبانم ولی از آهنگ علی بلا خیلی خوشم اومده اگر کسی وقت بزاره و ترجمه فارسی این آهنگ بزاره خیلی ممنون میشم

 174. ترکان گفت:

  یاشاسیین اذریلری یاشاسیین رحیم شهریاری.

 175. ناشناس گفت:

  سلام من دنبال آهنگ ساری گلین هستم ولی همش موزیک ویدئو هستش می خوام صوتی باشه ممنون میشم راهنمایی کنین

 176. الیسا گفت:

  سلام من در به در دنبال آهنگ ساری گلین آقای شهریاری هستم لطفا راهنمایی کنید
  ساچین اوجون هورمزلر ساری گلین این آهنگ و میگم

 177. آیلار گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما.بسیار بسیار ممنون از این سایت خوبتون.واقعا عالی بود .با این آهنگ ها بسیاری از خاطراتم رو زنده کردید .واقعا عااااالی بود. بهترین ها رو براتون آرزو میکنم:)

 178. امیر محمد گفت:

  عاااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییی100%

 179. ناشناس گفت:

  رحیم شهریاری افتخار آذربایجان